Neymar

panucci

sze, 02/19/2020 - 00:00

Haaland gólokkal nyerte az első felvonást a Dortmund a PSG ellen

A nyolcaddöntőben a Dortmund fogadta a PSG-t az első felvonáson. A télen igazolt Erling Haaland duplájával előnyből várják a visszavágót a németek, a franciák Neymar révén fontos idegenben lőtt gólt szereztek.

A 69. percben Hakimi tette jobbról középre a labdát, Guerrero lövése nem jutott el a kapuig, de Haaland gyorsan kapcsolt és az ötösön belülről a kapuba lőtt. (1-0)

A 75. percben Neymar révén egyenlített a PSG. Mbappé indult meg a jobb oldalon, három védő között a tizenhatos jobb oldalán, majd lőtt középre, Neymar az ötösről az üres kapuba lőtt. Nagyszerű mozdulat volt Mbappétól, elképesztő sebességgel tört a tizenhatoson belülre. (1-1)

Nem örülhettek sokáig a vendégek, a 77. percben Haaland kapott labdát a tizenhatos előterében és hálót szaggató lövéssel talált a jobb felsőbe (2-1) (Hú mekkora gól volt...)