Friss Hirek

Közel 200 település érint az áramszünet, van, ahol gáz sem lesz – mutatjuk a listát

Október 20. és 31. között 163 település területén lehet áramszünet az Eon által közzétett tájékoztatás szerint. Néhol csak 1-1 utcát vagy településrészt érint a szolgáltatáskiesés, máshol az egész településen nem lesz áram. 4 helységben pedig a gázszolgáltatásban várható üzemszünet, írta a Pénzcentrum.

Az Eon honlapján közzétett listából kiderül, hogy 163 településen lesz áramszünet és 4 helyen gázszünet a jövő héttől október végéig.

163 településen lehet áramkimaradás

Az alábbiakban felsoroljuk az E.ON által megjelölt településeket, ahol a szolgáltató szerint áramkimaradásra számíthatnak a lakók:

Aki megtalálja otthonát a fenti listában, feltétlenül töltse le az E.ON teljes táblázatát, amelyben az egyes településeken belül az érintett utcákat és a szolgáltatáskiesés várható időpontját is feltüntetik.

Balatonkeresztúron a gáz- és az áramszolgáltatás is szünetel

Az E.ON tájékoztatója szerint négy településen a gázszolgáltatás nem lesz elérhető: Balatonkeresztúron 18 utcában és Balatonmáriafürdőn 4 utcában nem lesz gáz október 20-án, Tótszerdahelyen az egész településen nem lesz gáz október 19-én, október 21-én pedig Somogysárd 4 utcájában lesz gázszünet.

Mint arról beszámoltunk, Bábolna önkormányzati intézményeiben megcélozták a nulla forintos rezsit, valamint arról is hírt adtunk, hogy szemétszállítási díjat kell fizetni a nem használt ingatlanok után is.

Kapcsolódó
19 gólyát ütött agyon az áram Hatvannál
A vonulási hullám előtt állunk, mi lesz itt, ha megindul több ezer madár?

The post Közel 200 település érint az áramszünet, van, ahol gáz sem lesz – mutatjuk a listát first appeared on Sokszínű vidék.


Exit mobile version