Friss Hirek

Üldözik a magyart? – áll a bál a Corvinuson

Míg a Corvinus vezetése és menedzsmentje átmentené magát az új világba is, a szakszervezet és több mint 180 egyetemi dolgozó illegitimnek tartja őket: elégedetlenek az eredményekkel, és a kekvák küszöbönálló törvényi megszüntetésére hivatkozva új irányokat követelnek. Azt például, hogy ne diszkriminálják tovább a magyar hallgatókat és oktatókat. Így ugyanis a közpénz nem közérdeket szolgál. A rektorhelyettes mindezt vitatja.


https://www.youtube.com/watch?v=Pdnw4KiUWp0
Exit mobile version