Míg a Corvinus vezetése és menedzsmentje átmentené magát az új világba is, a szakszervezet és több mint 180 egyetemi dolgozó illegitimnek tartja őket: elégedetlenek az eredményekkel, és a kekvák küszöbönálló törvényi megszüntetésére hivatkozva új irányokat követelnek. Azt például, hogy ne diszkriminálják tovább a magyar hallgatókat és oktatókat. Így ugyanis a közpénz nem közérdeket szolgál. A rektorhelyettes mindezt vitatja.
Visited 1 times, 1 visit(s) today
https://www.youtube.com/watch?v=Pdnw4KiUWp0