„Ismét láthatóvá vált a magyar külpolitika.” Orbán Anita fontos bejelentést tett a V4-csúcstalálkozóról
A külügyminiszter szerint ismét „láthatóvá és kezdeményezővé” vált a magyar külpolitika Európában. Mi történt? Magyarországon V4 miniszterelnöki csúcstalálkozó is lesz – jelentette be Orbán Anita a parlament külügyi bizottságának csütörtöki ülésén, amiről a Telex írt beszámolójában. A külügyminiszter szerint ezzel ismét „láthatóvá és kezdeményezővé” vált a magyar külpolitika Európában. Több ebből Szigorítaná a kormány a […]