A TV2 vezérigazgatója lemondott az igazgatósági tagságról az egyik leggazdagabb magyar cégében
A lemondás okát nem árulták el. Mi történt? A 24.hu vette észre, hogy lemondott a Budapesti Ingatlan Hasznosítási és Fejlesztési Nyrt. igazgatósági és audit bizottsági tagságáról a TV2 vezérigazgatója, Vaszily Miklós. Több ebből MNB-botrány: perek kellettek hozzá, de kiadták a kecskeméti egyetem alapítványának intézkedési tervét Már elérhetők a kegyelmi ügy dokumentumai Részletek. A hírt a […]