„Amikor elküldöd az első két videót, és átutalnak 20 ezer forintot, akkor azt mondod, hogy fogjátok meg a söröm, indulok!”
Sejtszinten sportoló – mondja magáról a korábbi triatlonista olimpikon és a BISA márka megálmodója, Góg Anikó, akit százezrek követnek a Facebookon. Amikor a covid véget vetett személyi edzői karrierjének, online vállalkozás építésébe kezdett, és azóta több százan tornáznak vele havonta. Sokakhoz először nem a sporttal, hanem a néha kicsit cinikusan, de alapvetően viccesen odamondó Krézi […]