Tanács Zoltán máris leváltotta a kormányzati informatikáért felelő cég vezérigazgatóját
Új vezetője lesz a Digitális Magyarország Ügynökségnek. Mi történt? A Telex azt írja, hogy vezérigazgatót vált a Digitális Magyarország Ügynökség (DMÜ) élén Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter. Több ebből Még gyorsan a választások után lezártak egy gigantikus tendert Korrupciókutató: Azt hittük, a politika, de valójában klánok ejtették foglyul a magyar államot – és a […]