Valószínűleg az ország legnagyobb madáritatóját alakították ki Tiszakécskén
Az akció céja, hogy a madaraknak és egyéb állatoknak is legyen itató helyük a száraz időszakban, a fecskék pedig tudjanak sarat vinni a fészkükhöz. Tiszakécske Város Önkormányzatának Városgondnoksága május 26-án létesített vizesárkot a Szolnoki úti bérlakások mögötti területen, amely az itt élő molnárfecske állomány és más madarak számára szolgál majd ivó – és pihenőhelyül – […]