Összesen 350 milliós végkielégítés járhat a távozó minisztereknek. Gulyás Gergely elárulta, mi lesz a pénz sorsa
Magyar Péter korábban azt üzente a leköszönő minisztereknek és államtitkároknak, hogy ne vegyék fel a nekik járó végkielégítést. Mi történt? Gulyás Gergely volt Miniszterelnökséget vezető miniszter arról beszélt csütörtökön, hogy a leköszönő kormány miniszterei egy kárpátaljai gyermekotthonnak ajánlják fel a nekik járó végkielégítést. Több ebből Éveken át az adófizetők állták a koncerteket. Kiderült, mennyi közpénz […]