Autópályán mentettek sérült madarat a rendőrök
Kollégáink kedden reggel az M4-es autópályán közlekedtek, amikor észrevettek az úttesten egy fülesbaglyot, írta közösségi oldalán a Hajdú-Bihar vármegyei rendőrség. Félrehúzódtak, felkapcsolták a megkülönböztető jelzést, majd sietve, de a szükséges óvatossággal megfogták a sérült állatot. A sebesség talán nem, de a rendőrautóban való utazás annál szokatlanabb lehetett neki. Kirándulása viszont az ő javát szolgálta, mivel […]