Az “ÉBRESZTŐ KOMÁROM!” civil csoport számolt be arról, hogy a komáromi ipari park területén található esővízgyűjtő tóban – melyből vizet eresztenek a Dunába – több nagytestű hal pusztult el.
Visited 1 times, 1 visit(s) today
https://www.youtube.com/watch?v=Pdnw4KiUWp0