Ne etessük a tihanyi ürgéket: jó szándékkal is árthatunk nekik
Az elmúlt hetekben egyre több fotó és videó jelent meg a közösségi médiában a tihanyi Belső-tó mellett élő közönséges ürgékről. A felvételeken gyakran egészen közelről láthatók az állatok, sok esetben pedig az is, ahogy a látogatók etetik vagy megpróbálják magukhoz csalogatni őket. Bár az ürgék népszerűsége önmagában örömteli, a szakemberek szerint fontos lenne, hogy a […]